Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 
straszna tragedia. ale jak można zostawić tak chore dziecko bez opieki na noc. Gorącza po podaniu leku wraca zwykle po 3 godzinach. Nie wiem jaka to rodzina, ale są rodziny zastępcze dla których liczy się tylko kasa, a ta jest nie mała bo nawet z 1,5 tys. na dziecko. I jeszcze jedno nikt specjalnie nie sprawdza takich rodzin, owszem przychodzą panie z mopsku ale zwykle to niewykwalifikowane babory, które prace dostały po znajmości. Bo kto widział w urzędzie rzetelnie przeprowadzony konkurs na tak odpowiedzialne stanowisko pracy. Dlatego mamy takie dramaty...
 
Piszę przecież że dramaty będą i będzie jeszcze gorzej,dlatego tusk musi odejść i to z tymi wszystkimi POjebami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę przecież że dramaty będą i będzie jeszcze gorzej,dlatego tusk musi odejść i to z tymi wszystkimi POjebami !!!
Czyż to jest możliwe by pozbyć się wszystkich pojebów?!-Myślę,że NIE,a szkoda.Tego dnia chyba nie doczekam już. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż to jest możliwe by pozbyć się wszystkich pojebów?!-Myślę,że NIE,a szkoda.Tego dnia chyba nie doczekam już. :(
Tylko Majdan trzeba POjebom zafundować i będzie OK,wszystko wróci do normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Majdan trzeba POjebom zafundować i będzie OK,wszystko wróci do normy.
Jestem ZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś to wymyśliła? To po co są syropy z paracetamolem? Jak temperatura wzrasta co 3-4 godziny podaje się na przemian syrop z ibupromem ( nurofen) i paracetamolem (apap).Raz jeden raz drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. ale jak można zostawić tak chore dziecko bez opieki na noc. Gorącza po podaniu leku wraca zwykle po 3 godzinach. Nie wiem jaka to rodzina, ale są rodziny zastępcze dla których liczy się tylko kasa, a ta jest nie mała bo nawet z 1,5 tys. na dziecko. I jeszcze jedno nikt specjalnie nie sprawdza takich rodzin, owszem przychodzą panie z mopsku ale zwykle to niewykwalifikowane babory, które prace dostały po znajmości. Bo kto widział w urzędzie rzetelnie przeprowadzony konkurs na tak odpowiedzialne stanowisko pracy. Dlatego mamy takie dramaty...
ooo... pracuję od kilku lat z rodzinami zastepczymi i nie słyszałam, żeby dostawały 1,5 tys. SAMI SPECJALIŚCI!!!rodzina spokrewniona z dzieckiem - 660 zł. miesięcznie, a niezawodowa/zawodowa - 1000 zł na każde dziecko. Oczywiście dla zawodowej rodziny przysługuje wynagrodzenie, ale należy pamiętać, że jest to ich zawód, rezygnacja niejednokrotnie jednego ze współmałżonków z zatrudnienia i ciągła 24h gotowość do przyjęcia dziecka, którego sobie nie wybierają, tylko muszą przyjąć każde dziwecko potrzebujące pomocy. chcielibyście ta??? dzieciaki są naprawdę trudne. ja - mimo pieniędzy nie. jeżeli zazdrościcie - ZGŁASZAJCIE SIE SAMI!!!!może zrozumiecie jaka to odpowiedzialaność i cięzki kawałek chleba!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty wiedżmo jesteś przycięta !!  jak pewnych spraw się nie wyjaśni i ludzi odpowiedzialnych za to wszystko nie ukaże i nie odsunie od władzy to nadal będzie jeden wielki burdel a takich tragedii co raz to więcej !!!
żenujące sa te komentarze.......nawet gdyy rządził obama razem z merkel  ,to najczęściej człowiek jest odpowiedzialny , bo jest np.lekkomyslny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące sa te komentarze.......nawet gdyy rządził obama razem z merkel  ,to najczęściej człowiek jest odpowiedzialny , bo jest np.lekkomyslny
Myślisz że z dobrobytu jaki mu teraz TUSK zapewnia się ten opiekun POwiesił ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż to jest możliwe by pozbyć się wszystkich pojebów?!-Myślę,że NIE,a szkoda.Tego dnia chyba nie doczekam już. :(
do największych to sie zaliczają tacy jak wy.i was trzeba by było się pozbyć.....kołtunów ,nieuków i prostaków.........cóż ,  społeczeństwo musi z tym żyć........ale z taką patologią nie mamy szans na poprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz że z dobrobytu jaki mu teraz TUSK zapewnia się ten opiekun POwiesił ???
to ty się teraz powieś ,bo matka , ani szkoła oleju ci do głowy nie nalali , najczęściej to właśnie tacy nieudacznicy mają do wszystkich pretensje......żal.....nawet czytac artykułu ze zrozumieniem nie potrafisz........tu nie o dobrobyt chodziło tylko o tragedię jaką była śmierć dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do największych to sie zaliczają tacy jak wy.i was trzeba by było się pozbyć.....kołtunów ,nieuków i prostaków.........cóż ,  społeczeństwo musi z tym żyć........ale z taką patologią nie mamy szans na poprawę
Jak się czyta taki post , to można odnieść  wrażenie że im dalej na wschód,tym ciemnota większa,podobnie jest z resztą i na Ukrainie im dalej na wschód tym ta ciemnota większa... ech...żal...nawet majdan w takich przypadkach nie daje rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda dyskutować , kołtuneria i nieudacznik zawsze znajdzie w kimś winnego.........nigdy w sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda dyskutować , kołtuneria i nieudacznik zawsze znajdzie w kimś winnego.........nigdy w sobie  
Jak się czyta taki post , to można odnieść  wrażenie że im dalej na wschód,tym ciemnota większa,podobnie jest z resztą i na Ukrainie im dalej na wschód tym ta ciemnota większa... ech...żal...nawet majdan w takich przypadkach nie daje rady.
daj spokój człowieku już z tą Ukrainą.........jak się czyta taki post jak twój to można odnieść wrażenie , że pochodzisz z Kiribati ,nie obrażając mieszkańców oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tą rodzinę osobiście. Miałem wielkie szczęście ich poznać i adoptować dwie córeczki które przebywały u nich. Jak ktoś mówi że robią to dla kasy to znaczy że ich nie zna i gada aby gadać. To najwspanialsi ludzi jakich miałem zaszczyt poznać w życiu. Nie chcę wymieniać jego imienia ale jestem w wielkim szoku i bólu po jego samobójczej śmierci. Był wspaniałym, wesołym, uśmiechniętym i pracowitym człowiekiem - tak samo jak jego żona. Dom był prowadzony jak każdy dom rodziny - wielka miłość i zaangażowanie. A policjant który wypowiada się na temat warunków sanitarnych - żenada. Widać że nawet nie był w domu. Żal mi tej rodziny. Jesteśmy z Wami kochani - trzymajcie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniela ma rację,nima piniędzy na nic !!!  opieka zdrowotna leży,opieka socjalna leży,jedno wielkie sQrwysyństwo i ogromny wyzysk nastało wraz z tymi rządami żydo-komuny. !!!  Władek przykro mi ale się mylisz,chyba że jesteś jednym z tych czerwonych oprawców. Szacun dla ciebie !!
Natalka i Aniela - co bierzecie, że tak p.........? Przepraszam językowych purystów, ale czasem nie można inaczej, delikatniej, nazwać czyjegoś bredzenia. Tak jest tym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego szukacie winnych w śród społeczeństwa? Obecny rząd doprowadza kraj do totalnego rozkładu, ludziom coraz trudniej wiązać koniec z końcem, wszędzie i każdy szuka oszczędności a tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na zapewnienie godziwego bytu. U nas przeciętny obywatel pracujący ma gorzej niż w innych krajach bezrobotny. A może jeszcze płacimy małe podatki i kraj jest dlatego biedny? Gdzie opieka społeczna (dla biednych, których coraz więcej), zdrowotna (za ponad 1000 zł miesięcznie), nie wspomnę o emerytalnej(i to po ilu latach pracy). Gdzie się podziewają nasze pieniądze? Chyba to coś daje do myślenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego szukacie winnych w śród społeczeństwa? Obecny rząd doprowadza kraj do totalnego rozkładu, ludziom coraz trudniej wiązać koniec z końcem, wszędzie i każdy szuka oszczędności a tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na zapewnienie godziwego bytu. U nas przeciętny obywatel pracujący ma gorzej niż w innych krajach bezrobotny. A może jeszcze płacimy małe podatki i kraj jest dlatego biedny? Gdzie opieka społeczna (dla biednych, których coraz więcej), zdrowotna (za ponad 1000 zł miesięcznie), nie wspomnę o emerytalnej(i to po ilu latach pracy). Gdzie się podziewają nasze pieniądze? Chyba to coś daje do myślenia?
To nie wiec polityczny - durniu! Idź pod parlament lub pod siedzibę rządu i tam gardłuj do woli! A tu, nad tą tragedią, zamilcz, barani łbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te komentarze, to az mnie szlag trafia, pewnie powtórzę słowa, które juz tu padły. Wydarzyła się tragedia, przyczyna nie była trudna sytuacja finansowa. dziecko zachorowało, ten typ zapalenia płuc naprawde trudno zdiagnozować, gdyby Ci Państwo wiedzieli, zapewne udali by się do lekarza, to był po prostu nieszczęsliwy przypadek,że dziecko zmarło, takie rzeczy zdarzaja się w rodzinach biologicznych i nikt tego nie komentuje. szok, zgroza, jak chcecie podyskutowac o polityce itp, to znajdzcie sobie inne forum. Współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego szukacie winnych w śród społeczeństwa? Obecny rząd doprowadza kraj do totalnego rozkładu, ludziom coraz trudniej wiązać koniec z końcem, wszędzie i każdy szuka oszczędności a tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na zapewnienie godziwego bytu. U nas przeciętny obywatel pracujący ma gorzej niż w innych krajach bezrobotny. A może jeszcze płacimy małe podatki i kraj jest dlatego biedny? Gdzie opieka społeczna (dla biednych, których coraz więcej), zdrowotna (za ponad 1000 zł miesięcznie), nie wspomnę o emerytalnej(i to po ilu latach pracy). Gdzie się podziewają nasze pieniądze? Chyba to coś daje do myślenia? 
nie ma w Polsce opieki społecznej!!!!! - jest pomoc społeczna, a to naprawde wielka róznica.to co piszesz tu na tym forum to żenada, to nie miejsce i czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do największych to sie zaliczają tacy jak wy.i was trzeba by było się pozbyć.....kołtunów ,nieuków i prostaków.........cóż ,  społeczeństwo musi z tym żyć........ale z taką patologią nie mamy szans na poprawę
Właśnie z takimi ciotami na majdanie teraz walczą a u nas nigdy to nie zostało wyplewione czy wypalone do końca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...